W warszawskim biurze Grupy LOANDO powstała Strefa Wiedzy!

W warszawskim biurze Grupy LOANDO powstała Strefa Wiedzy!

Niedawno w warszawskim biurze Grupy LOANDO pojawiła się przytulna Strefa Wiedzy! To wyjątkowe miejsce, które w głównej mierze służy do czytania książek branżowych i gazet codziennych. W ten sposób pracownicy mogą zdobywać cenną wiedzę na wiele tematów związanych z biznesem, rozwijać swoje kompetencje, jak również zrelaksować się i zyskać dodatkowe siły do pracy.

Strefa Wiedzy to spokojna i niezwykle komfortowa przestrzeń

Strefa Wiedzy w warszawskim biurze Grupy LOANDO powstała w ustronnym i cichym miejscu. Nowa przestrzeń została wyposażona w wygodną kanapę, biblioteczkę i klimatyczne oświetlenie. To wszystko sprawia, że pracownicy mogą w komfortowych i przytulnych warunkach oddać się lekturze wybranej książki branżowej lub gazety o tematyce biznesowej.

Oczywiście, aranżacja nowej strefy jest dość skromna, jednak właśnie taka miała być, poza tym znakomicie spełnia swoją funkcję. Pracownicy chętnie spędzają w niej czas, ponieważ mogą chociaż na chwilę oderwać się od obowiązków służbowych, zrelaksować się i zdobyć wiedzę na tematy z wielu dziedzin związanych z biznesem.

W Biblioteczce znajduje się wiele znakomitych pozycji książkowych

Biblioteczka w Strefie Wiedzy zawiera wiele wartościowych pozycji książkowych z zakresu marketingu, public relations, nowych mediów czy biznesu. Do najciekawszych z pewnością należą następujące tytuły: “Marketing 4.0″ opracowany przez trójkę autorów: Philipa Kotlera, Hermawana Kartajaya i Iwana Setiawana oraz “Zarządzanie projektami dla początkujących” Marcina Żmigrodzkiego. Ponadto na bibliotecznym regale codziennie pojawia się prasa o tematyce biznesowej.

Warto podkreślić, że pracownicy mogą również wypożyczać książki z biblioteczki i czytać je w domu, jak również zapełniać półki w Strefie Wiedzy swoją prywatną literaturą o tematyce branżowej.

Co jeszcze można robić w Strefie Wiedzy?

Co ciekawe, w Strefie Wiedzy oprócz czytania książek czy gazet można też usiąść na wygodnej kanapie z laptopem i w odosobnieniu skupić się na pracy. Możliwość skorzystania z cichej i przytulnej przestrzeni w celu wykonywania obowiązków służbowych w sytuacji, gdy mamy zły dzień i wszystko nas dekoncentruje, jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem.

Strefa Wiedzy często zamienia się też w przestrzeń rozrywkową. Pracownicy po pracy chętnie organizują w tym miejscu rozgrywki w planszówki, które czasami trwają nawet kilka godzin! Ta przestrzeń jest też miejscem spotkań, rozmów i niedużych integracji załogi Grupy LOANDO.