Charytatywne Mikołajki Stomilu Olsztyn

Charytatywne Mikołajki Stomilu Olsztyn

Akademia Stomil Olsztyn jak co roku zorganizowała mikołajkową zbiórkę na rzecz podopiecznych Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. W akcję zaangażowała się Grupa LOANDO, która od wielu sezonów wspiera klub piłkarski Stomil Olsztyn. 6 grudnia maskotka Loando.pl, wraz z maskotką Stomilu Olsztyn odwiedziła małych pacjentów, wręczając im mikołajkowe upominki.

W zeszły piątek, 6 grudnia, przedstawiciele Akademii Stomil Olsztyn wraz z piłkarzami i Rysiem Loando.pl odwiedzili podopiecznych Szpitala Dzięciego w Olsztynie. Jak co roku w Mikołajki, obdarowano ponad 70-ciu małych pacjentów.

Grupa LOANDO od wielu sezonów czynnie angażuje się we wsparcie zarówno Akademii jak i samego klubu Stomil Olsztyn. Jedną z takich aktywności jest właśnie coroczne ufundowanie prezentów dla dzieci.

“Cieszymy się, że możemy pomóc w organizacji tak ważnych i bezinteresownych przedsięwzięć podejmowanych przez Akademię Stomilu Olsztyn. Mamy nadzieję, że podarowane przez nas zabawki oraz odwiedziny naszej maskotki Rysia Loando choć trochę umiliły małym pacjentom pobyt w szpitalu.” – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.