O Grupie LOANDO

 • Grupa LOANDO to globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, szerokopojętym fintechem oraz digital marketingiem. Siłą #TeamLoando jest doświadczony zespół,
  nieszablonowe podejście do projektów oraz synergia specjalistów z wielu dziedzin.

  Tymon Zastrzeżyński

  Co-Founder

  Swoją przygodę z finansami rozpoczął w bankowości, a dokładniej w Getin Noble Banku oraz Nordea Banku gdzie zajmował się siecią sprzedaży oraz ofertą kredytową. Następnie pracował w TU Europa, gdzie odpowiadał za współpracę ubezpieczyciela z branżą pożyczek pozabankowych. Współzałożyciel serwisu pozyczkaportal.pl i Loando.pl oraz Co-Founder w Grupie LOANDO. Tymon Zastrzeżyński aktywnie udziela się we wszelkich inicjatywach mających na celu dynamiczny rozwój oraz integrację sektora FinTech w Polsce. Regularnie udziela się w polskiej prasie i radiu, udzielając eksperckich komentarzy na temat aktualnych wydarzeń na polskim i światowych rynkach finansowych. Prywatnie pasjonuje się piłką nożną oraz giełdą. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych.

  Tymon Zastrzeżyński

  MACIEJ SUWIK

  Co-Founder

  Swoje doświadczenia zawodowe zdobywał pracując między innymi w Olsztynie, Warszawie, Walencji i Budapeszcie. Entuzjasta nowych technologii, IT i sektora FinTech. Współzałożyciel serwisu pozyczkaportal.pl i Loando.pl oraz Co-Founder w Grupie LOANDO. Jego celem zawodowym jest implementowanie nowoczesnych, innowacyjnych rozwiązań dla rynków finansowych i nie tylko. Regularnie występuje jako prelegent na konferencjach technologicznych oraz komentuje bieżące nowinki technologiczne. Prywatnie pasjonat muzyki oraz podróży.

  MACIEJ SUWIK

  Krzysztof Przybysz

  CEO

  Z #TeamLOANDO związany od maja 2019 roku. Z branżą finansową związany od 11 lat. Specjalizuje się we wdrażaniu modeli biznesowych dla usług fintechowych, finansowych i e-commerce. Posiada doświadczenie w długoterminowym zarządzaniu przedsiębiorstwem w stale zmieniającym się otoczeniu prawnym oraz biznesowym. Prywatnie pasjonuje się wyprawami rowerowymi oraz czytelnictwem.

  Krzysztof Przybysz
  MARCIN SIKORA

  MARCIN SIKORA

  Chief Sales Officer


  MARCIN PORĘBSKI

  MARCIN PORĘBSKI

  Chief Technical Officer


  MICHAŁ DĄBROWSKI

  MICHAŁ DĄBROWSKI

  Chief Marketing Officer


  Katarzyna Stefańska

  Katarzyna Stefańska

  Chief Financial Officer

  logo element

  Masz pomysł na innowacyjny biznes, ale nie wypracowałeś jeszcze swojej ścieżki
  rozwoju? A może prowadzisz startup, który odnosi już pierwsze sukcesy? Poszukujesz partnera
  biznesowego z wieloletnim doświadczeniem? Jeśli chciałbyś się spotkać i porozmawiać o swojej wizji
  – napisz do mnie! Grupa LOANDO wesprze Cię w Twoim pomyśle.