O Grupie LOANDO

 • Grupa LOANDO to globalny ekosystem innowacyjnych firm i start-upów zajmujących się nowymi technologiami, szerokopojętym fintechem oraz digital marketingiem. Siłą #TeamLoando jest doświadczony zespół,
  nieszablonowe podejście do projektów oraz synergia specjalistów z wielu dziedzin.

  Tymon Zastrzeżyński

  Co-Founder

  Współzałożyciel Grupy Loando, działającej w branży consumer finance. Tworzą ją, między innymi- lider online’owego rynku brokerów finansowych oraz jedna z największych sieci afiliacyjnych w Polsce. Grupa działa również na rynkach zagranicznych m.in. w Hiszpanii, Czechach, Ukrainie i Rosji. Tymon, przed założeniem własnego biznesu, pracował przez kilka lat w Getin Noble Banku, Nordea Banku oraz w Grupie Europa. Aktywnie udziela się we wszystkich inicjatywach mających na celu dynamiczny rozwój i integrację środowiska fintech w Polsce. Sam jako inwestor, inwestuje w spółki na wczesnym etapie rozwoju, działające w tej branży. Część z nich rozwinęła się biznesowo i tworzy Grupę Loando. Jest absolwentem SGH w Warszawie. Posiada licencję Maklera Papierów Wartościowych. W 2021 roku znalazł się w gronie TOP 50 Managers of Loan Market in Poland.

  Tymon Zastrzeżyński

  MACIEJ SUWIK

  Co-Founder

  Razem z Tymonem Zastrzeżyńskim stworzyli Loando Group - podmiot prężnie działający w branży consumer finance. Tworzą go, między innymi- lider online’owego rynku pośredników finansowych oraz jedna z największych sieci afiliacyjnych w Polsce. Grupa Loando działa również na rynkach zagranicznych m.in. w Hiszpanii, Czechach Ukrainie, Rosji oraz Meksyku. Obsługuje rocznie ponad milion klientów i agreguje ofertę ponad 50 instytucji finansowych. Jego celem zawodowym jest współtworzenie technologicznego rynku finansowego w Polsce poprzez implementowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Dzięki niemu, Grupa Loando to dziś nie tylko największy broker finansowy, ale przede wszystkim wiodący, technologiczny ekosystem. Jest absolwentem Politechniki Warszawskiej i UPV Universitat Politècnica de València. Prywatnie pasjonuje się podróżami i grą na gitarze basowej.

  MACIEJ SUWIK

  Dominik Ciula

  Chief Sales Officer

  Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Od 9 lat związany z rynkiem consumer finance, odpowiedzialny za sprzedaż oraz rozwój produktów w kanale digital i sieciach brokerskich. W latach 2019-2021 pełnił funkcje Dyrektora Sprzedaży Aasa Polska, gdzie odpowiadał za rozwój biznesu, budowanie relacji z partnerami, poszerzanie oferty produktowej, w tym m.in. za wdrożenie i rozwój produktu Aasa dla Biznesu, który został czterokrotnie wyróżniony jako najlepszy produkt biznesowy na rynku consumer finance w Polsce. Posiada 12 lat doświadczenia w obszarze sprzedaży, zarządzania zespołem, skalowaniem biznesu zarówno w start-upach jak i dużych przedsiębiorstwach w branżach FMCG oraz Fintech. Prywatnie pasjonata sportów i fotografii.

  Dominik Ciula

  Grzegorz Dziencioł

  Chief Marketing Technology

  Karierę zawodową rozpoczął w branży turystycznej, pracując w firmie w Triada S.A, przeprowadził organizację przez cyfrową rewolucję, rozpoczynając sprzedaż usług w kanałach onlinowych. Wdrożył komunikację, w modelu omnichanel zwiększając sprzedaż o 27%. Postanowił zdobyte doświadczenia wykorzystać w branży fintechowej. Jako dyrektor sprzedaży i marketingu w międzynarodowej firmie Via Sms Group wprowadził i rozwijał sprzedaż poprzez aplikację i chatboty (Jako pierwszy w Polsce stworzył chatbota dla instytucji pożyczkowej z pełnym procesem sprzedażowym). Ostatnie lata związany z Grupą Loando gdzie obecnie piastuje pozycję Chief Marketing Technology Officer. Odpowiada między innymi za projekty technologiczne związane z rozwojem i zwiększeniem efektywności sprzedaży dzięki big data, automatyzacji procesów marketingowych i sprzedażowych oraz implementowaniu machine learningu i AI. Prywatnie kolekcjoner warszawskich platerów i broni oraz zagorzały podróżnik w formule city break.

  Grzegorz Dziencioł

  Przemysław Nazar

  Sales & Business Development Director

  Z bankowością i finansami związany jest od 1999 r. Doświadczenie zawodowe w sprzedaży i zarządzaniu zdobywał, m. in.: w Banku Millennium, Banku Zachodnim WBK, AIG Banku i BRE Banku (Multibanku). Od 2007 r. aktywnie działa na rynku consumer finance. Przez ponad 13 lat, jako Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży w Fines SA, zrealizował z sukcesem wiele projektów biznesowych i szkoleniowych. Razem z zespołem budował i rozwijał ogólnopolską sieć biur kredytowych oraz kilkaset placówek franczyzowych - Fines Operator Bankowy. Obecnie w Grupie Loando pełni funkcję Sales & Business Development Director. Odpowiada za wdrożenie rozwiązań online oraz procesów do zdalnej sprzedaży pożyczek i kredytów dla pośredników finansowych i call center, a także za nawiązywanie współpracy i relacje z Partnerami Biznesowymi. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, ukończył także Akademię Trenerów Sprzedaży. Prywatnie pasjonat podróży małych i dużych oraz pływania pod żaglami, a także miłośnik amatorskiej fotografii i adopcji psów.

  Przemysław Nazar
  logo element

  Masz pomysł na innowacyjny biznes, ale nie wypracowałeś jeszcze swojej ścieżki
  rozwoju? A może prowadzisz startup, który odnosi już pierwsze sukcesy? Poszukujesz partnera
  biznesowego z wieloletnim doświadczeniem? Jeśli chciałbyś się spotkać i porozmawiać o swojej wizji
  – napisz do mnie! Grupa LOANDO wesprze Cię w Twoim pomyśle.