Grupa LOANDO wspiera Stomil Olsztyn – podsumowanie sezonu

Grupa LOANDO wspiera Stomil Olsztyn – podsumowanie sezonu

Piłkarze Stomilu Olsztyn zakończyli w maju pierwszoligowe zmagania. Dzięki wsparciu finansowemu Grupy LOANDO, który jest sponsorem Dumy Warmii, możliwe było sprowadzenie do Stomilu Olsztyn Macieja Pałaszewskiego, który pomógł klubowi utrzymać się na zapleczu polskiej Ekstraklasy.

 

Nowy zawodnik trafił na wypożyczenie do Olsztyna ze Śląska Wrocław dzięki pomocy finansowej Loando.pl. Poprzez transfer, klub zrealizował swój cel i utrzymał się w pierwszej lidze. Ligowe zmagania Stomil Olsztyn zakończył na 11. miejscu w tabeli. Serdecznie gratulujemy Stomilowi Olsztyn oraz dziękujemy Maciejowi za wsparcie Dumy Warmii!

– Jestem bardzo szczęśliwy, że udało nam się zostać w I lidze. Przyszedłem z takim celem, żeby pomóc w tym utrzymaniu. Pobyt w Olsztynie będę wspominał bardzo dobrze. Szatnia przyjęła mnie znakomicie, atmosfera wokół klubu czy w klubie była na najwyższym poziomie. Sam Olsztyn podoba mi się jako miasto. Jest bardzo zielony, jest pełno jezior i powietrze jest zupełnie inne, niż we Wrocławiu. – komentuje Pałaszewski.