Rysiek i Akademia Stomilu Olsztyn grają do jednej bramki

Rysiek i Akademia Stomilu Olsztyn grają do jednej bramki

Kolejny rok współpracy za Nami! Grupa LOANDO już od kilku sezonów wspiera rozwój Akademii Piłkarskiej Stomilu Olsztyn oraz stowarzyszenie kibiców Socios Stomil. Młodzi zawodnicy nagrali z tej okazji krótki filmik, w którym dziękują za miniony rok współpracy!

Współpraca Grupy LOANDO z Akademią Stomilu Olsztyn oraz drużyną Socios Stomil trwa już od ponad dwóch lat. Oprócz wsparcia finansowego Grupa LOANDO angażuje się również w szereg aktywności podejmowanych przez trenerów, kibiców i młodych piłkarzy.

Tradycją stał się turniej piłki plażowej Ratka.pl Cup, organizowany rok rocznie na plaży miejskiej w Olsztynie. W przyszłym roku planowane jest poszerzenie współpracy w zakresie turnieju o dodatkowe atrakcje, a także podniesienie rangi tego sportowego wydarzenia.

Rok 2019 obfitować będzie w wiele nowych wyzwań i projektów. Grupa LOANDO przy współpracy z Akademią Piłkarską Stomilu Olsztyn zorganizuje cykl spotkań piłkarskich na orlikach. Maskotka Grupy LOANDO obecna będzie również na wszystkich meczach młodzieżowych drużyn Stomilu Olsztyn wraz z maskotką drużyny, Stomilka. Podczas spotkań maskotki będą umilać czas w przerwach między rozgrywkami oraz pozować do pamiątkowych zdjęć z kibicami.

Serdecznie dziękujemy Akademii Piłkarskiej Stomilu Olsztyn za kolejny rok współpracy, a drużynie Socios Stomil – za krótki filmik z podziękowaniami. Do zobaczenia w Nowym Roku!

zobacz więcej: