Loando.pl oficjalnym sponsorem Stomilu Olsztyn

Loando.pl oficjalnym sponsorem Stomilu Olsztyn

Ostatniego dnia lutego zaprezentowano nowego piłkarza Stomilu Olsztyn - Macieja Pałaszewskiego. W konferencji prasowej wziął udział Maciej Suwik, Co-Founder Grupy LOANDO. Po raz pierwszy wystąpił w roli oficjalnego sponsora Dumy Warmii. Nasza Grupa kontynuuje tym samym zaangażowanie w regionie.

Grupa LOANDO włączyła się w zażegnywanie finansowego kryzysu w Stomilu Olsztyn. Nasza globalna porównywarka pożyczek i kredytów konsumenckich Loando.pl dołączyła oficjalnie do grona złotych sponsorów Stomilu Olsztyn. Pierwszym efektem naszej współpracy klub pochwalił się 28 lutego. Tego dnia zaprezentowany został Maciej Pałaszewski, nowe wzmocnienie Dumy Warmii.

Zawodnik, wyceniany przez portal transfermakt.pl na 150 tys. euro dołączył do Stomilu na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu. Ściągnięcie gracza Śląska Wrocław do Olsztyna nie byłoby możliwe, gdyby nie aktywna pomoc Loando.pl.

Dla założycieli Grupy LOANDO, Tymona Zastrzeżyńskiego i Macieja Suwika, Olsztyn jest miastem rodzinnym. Firma już wcześniej wspierała lokalne inicjatywy. Sponsorujemy m.in. Akademię Piłkarską Stomilu Olsztyn oraz stowarzyszenie kibiców Socios Stomil. Organizujemy też juniorski turniej piłkarski – Ratka.pl Cup. Co ciekawe, twórcy Grupy LOANDO udostępniają również prywatne mieszkania dla trzech innych piłkarzy Stomilu Olsztyn.


“Ogromnie cieszymy się, że naszą działalnością biznesową możemy przyczynić się do wsparcia drużyny z naszego rodzinnego miasta. Stomilowi Olsztyn kibicujemy od dziecka, dlatego pomoc w sprowadzeniu Macieja Pałaszewskiego była dla nas osobistym projektem. Trzymamy kciuki i sercem jesteśmy z Dumą Warmii. W najbliższym czasie rozważamy również zainwestowanie w e-sport” – komentuje Maciej Suwik, Co-Founder w Grupie LOANDO.