Grupa LOANDO zorganizowała Ratka.pl Cup!

Grupa LOANDO zorganizowała Ratka.pl Cup!

4 sierpnia na plaży Ukiel w Olsztynie zrobiło się naprawdę gorąco. Do udziału w II edycji turnieju nożnej piłki plażowej Ratka.pl Cup 2018 stanęło siedem ośmioosobowych drużyn. Zaciętą rywalizację wygrała żeńska drużyna Stomilu Olsztyn.

Stomil Olsztyn zwycięzcą Ratka.pl Cup 2018!

II edycja Ratka.pl Cup przyciągnęła na olsztyńską plażę miejską wielu miłośników plażowej piłki nożnej, zawodników dopingowała naprawdę duża widownia. Do 6-godzinnego turnieju stanęło siedem ośmioosobowych drużyn, w skład których wchodzili zawodnicy z rocznika 2007.

Rywalizację podjęły kluby sportowe z Warmii i Mazur, m.in. Stomil Olsztyn, Progres Lidzbark Warmiński, GKS Gietrzwałd i Football Academy Szczytno. Bez wątpienia było o co grać.W tym roku nagrodą w turnieju był voucher na sprzęt sportowy o wartości 500 zł oraz pamiątki związane ze Stomilem Olsztyn. Wśród trzech wystawionych przez ten klub drużyn znalazła się także ta zwycięska – sekcja żeńska Stomil Olsztyn.

Oczywiście zabawa nie ominęła także widzów. Dla wszystkich chętnych zorganizowano rozgrywki amatorów, które odbywały się równolegle do meczów zawodników. Na specjalnie przygotowanym boisku można było pograć pod okiem profesjonalnych trenerów.

Czym jest turniej Ratka.pl Cup?

Ratka.pl Cup to organizowany przez Grupę LOANDO doroczny turniej piłki nożnej plażowej. Udział w nim mogą wziąć młodzi zawodnicy obojga płci, którzy są członkami klubów sportowych działających na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Turniej promuje zdrowy styl życia i aktywną zabawę. Czekające na uczestników nagrody motywują do dawania z siebie wszystkiego.

Ratka.pl Cup 2018 został objęty patronatem Warmińsko – Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Promocją medialną zajęły się serwisy należące do Grupy LOANDO, Gazeta Olsztyńska, Radio Eska, stomil.olsztyn.pl oraz sport.egit.pl.