Grupa LOANDO wspiera zbiórkę Stomilu Olsztyn

Grupa LOANDO wspiera zbiórkę Stomilu Olsztyn

Grupa LOANDO ponownie wspiera piłkarską dumę Warmii, klub Stomil Olsztyn. Problemy finansowe nie pozwoliły drużynie na pokrycie kosztów związanych z organizacją wiosennego zgrupowania. Pomocną dłoń wyciągnęli kibice oraz sponsorzy klubu, organizując zbiórkę pod nazwą “Obóz”. Łącznie zebrano ponad 27 tysięcy złotych.

Luty to czas przygotowań do sezonu piłkarskiego, jednak brak odpowiednich środków finansowych uniemożliwił Stomilowi Olsztyn zorganizowanie zgrupowania na własną rękę. W ramach zbiórki “Obóz” zainicjowanej przez kibiców klubu, pieniądze można było przekazać bezpośrednio na konto klubu, poprzez internetową kwestę bądź udział w licytacji.

 

Grupa LOANDO jako jeden ze sponsorów klubu przekazała na ten cel voucher na lot balonem, który został wylicytowany za kwotę 650 zł. Atrakcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem licytujących, dlatego też osiągnęła najwyższą cenę spośród wystawionych na aukcję przedmiotów.

 

Łącznie udało się zebrać ponad 27 tysięcy złotych, co pozwoli drużynie Stomil Olsztyn na zorganizowanie obozu. Po oficjalnym podsumowaniu kosztów wyjazdu, Akademia Stomilu Olsztyn przekaże informację, na co zostaną przekazane pozostałe środki ze zbiórki.