Grupa LOANDO wspiera olsztyński chór Cantabile

Grupa LOANDO wspiera olsztyński chór Cantabile

Kolejny rok współpracy za nami! Grupa LOANDO od ponad dwóch lat wspiera działania olsztyńskiego chóru Cantabile. W przyszłym roku w planach mamy poszerzenie naszej współpracy o kolejne aktywności. W jaki sposób pomagamy?

Wspieramy chór Cantabile na wiele sposobów. W zeszłym roku ufundowaliśmy chórzystkom tworzącym zespół, koszulki z logotypem,  dzięki czemu chóralny wygląd nabrał nowego, świeżego wyrazu. Koszulki towarzyszą zespołowi na wszystkich konkursach i koncertach, w których bierze udział. Dodatkowo cyklicznie  z naszą pomocą organizowane są sesje zdjęciowe z prób i przygotowań chóru do występów. Tradycją stały się też świąteczne sesje zdjęciowe chóru.

Co w przyszłym roku?

W przyszłym roku Grupa LOANDO chciałaby poszerzyć współpracę z chórem Cantabile m.in. o wspólną organizację koncertów chóralnych oraz zaangażowanie chórzystek w organizację lokalnych wydarzeń kulturowych, których współorganizatorem jest Grupa LOANDO. W planach jest również kolejne odświeżenie wizerunku chóru poprzez ufundowanie nowych strojów.