Grupa LOANDO na Złombolu!

Grupa LOANDO na Złombolu!

Grupa LOANDO wspiera drużynę, która bierze udział w rajdzie Złombol. To charytatywny rajd dla podopiecznych domów dziecka. Zawodnicy muszą pokonać trasę - Katowice - Półwysep Sithonia w Grecji. Wśród uczestników jest copywriterka Grupy LOANDO, Anita. Tegoroczny Złombol zbiera środki na dzieci z domów dziecka.

Złombol to charytatywny rajd samochodami z epoki PRL, którego celem jest zebranie środków pieniężnych na rzecz podopiecznych domów dziecka. Uczestnicy wystartowali 1 września z Katowic, a ich celem jest Półwysep Sithonia w Grecji. Warunkiem wzięcia udziału w tym niezwykłym rajdzie było znalezienie darczyńców, którzy wspomogą zbiórkę dla dzieci z domów dziecka.

Grupa LOANDO wzięła udział Złombolu – charytatywnym rajdzie dla dzieci

Złombol przynosi zatem nie tylko niezapomniane wrażenia uczestnikom, ale przede wszystkim potrzebną pomoc. Z zebranych funduszy sfinansowane zostaną wyprawki szkolne, wycieczki czy prezenty dla dzieci. Zebrane środki idą tylko i wyłącznie na potrzeby dzieci – uczestnicy samodzielnie finansują swój start w Złombolu. Pieniądze trafiają na konto Fundacji Nasz Śląsk

Złombol to tradycyjny rajd – co roku wybierana jest inna trasa, ale idea pomocy pozostaje niezmienna. Przypomnijmy też, że uczestnicy ponoszą ryzyko – Złombol jest ekstremalną wyprawą bez jakiegokolwiek wsparcia ze strony organizatorów. Tradycyjnie w trasę wyruszają pojazdami pochodzącymi z czasów komunistycznych.

Dziadostwo Team wspierany przez Grupę LOANDO

Wśród zawodników znalazła się także Anita – copywriterka Grupy LOANDO. Logo firmy widoczne jest na aucie – starej Warszawie, którym w rajd ruszyła Anita. Drużyna reprezentowana przez Grupę LOANDO to Dziadostwo Team.

Chętnie wspieramy inicjatywy charytatywne. To ważna część naszej działalności, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że czasem pomoc jest dla kogoś niezbędna. Życzymy szczęśliwego powrotu wszystkim uczestnikom Złombolu oraz jesteśmy dumni z naszej copywriterki Anity!