Grupa LOANDO dziękuje za wspólny 2018 rok

Grupa LOANDO dziękuje za wspólny 2018 rok

Mijający rok był dla nas pełen pracy, nie brakowało wyzwań, które pozwoliły nam wzbić się na wyższy poziom. Rozrastający się #TeamLoando zyskał nową warszawską siedzibę. Sukces Grupy LOANDO nie byłby możliwy, gdyby nie nasi pracownicy, kontrahenci i klienci. Wszystkim chcielibyśmy gorąco podziękować!

Jak minął 2018 rok w Grupie LOANDO?

Przeprowadzka do biura na ulicy Prostej 68 to oczywiście nie jedyna zmiana, jaka spotkała nas w 2018 roku.

W ciągu ostatnich 12 miesięcy porównywarka pożyczek Loando.pl wkroczyła na kolejne zagraniczne rynki. Teraz pomagamy znaleźć najlepszych pożyczkodawców także klientom z Ukrainy, Rumunii i Hiszpanii. Na ten moment zasięg firmy obejmuje więc 6 europejskich krajów. W planach jest jednak ekspansja również poza Stary Kontynent.

W 2018 roku Grupa LOANDO wzbogaciła się też o nowe projekty. Wystartowała platforma do monetyzacji lead’ów, czyli Silklead. Oficjalną działalność zainaugurowała również interaktywna agencja PR-owa KLANG! Media, która obsługuje zarówno spółki należące do Grupy LOANDO, jak i zewnętrznych klientów. Światło dzienne ujrzał też ambitny projekt, jakim jest LOANDO Direct, unikatowe rozwiązanie na rynku pożyczek łączące zalety kanału offline i online. Zwieńczeniem działań było zjednoczenie wszystkich spółek pod wspólnym szyldem Grupy LOANDO.

Serdecznie dziękujemy za dotychczasową współpracę, zapraszamy też na kolejny rok z Grupą LOANDO. W 2019 roku będziemy rozwijali się razem z Wami.