Weryfikacja danych osobowych dzięki współpracy Grupy LOANDO i Kontomatik

Weryfikacja danych osobowych dzięki współpracy Grupy LOANDO i Kontomatik

Grupa LOANDO stawia na rozwój i ekspansję na rynki zagraniczne. By jeszcze bardziej podnieść komfort obsługi swych klientów, Grupa LOANDO zdecydowała się podjąć współpracę z firmą Kontomatik. Pozwoli to znacznie zoptymalizować i usprawnić wewnętrzne procesy weryfikacji danych klientów.

Powodów współpracy tych dwóch instytucji jest wiele. Grupa LOANDO od lat działa w sektorze finansowym o zasięgu międzynarodowym. Szybki rozwój wymaga wprowadzania najlepszych ofert i innowacji. Niezmiennym priorytetem firmy jest wygoda i bezpieczeństwo klientów, stąd też decyzja o połączeniu sił.

Kontomatik to usługa zdobywająca od kilku lat coraz większe uznanie wśród firm pożyczkowych i instytucji bankowych. Jest to jedna z najszybszych na rynku metod weryfikacji danych osobowych, która w przyszłości może całkowicie wyprzeć tradycyjny przelew weryfikacyjny.

Dlaczego Grupa LOANDO rozpoczyna współpracę z Kontomatik?

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, Kontomatik pozwala na identyfikację klienta i dostosowanie oferty finansowej do jego potrzeb i możliwości spłaty. Oszacowanie zdolności kredytowej potencjalnego klienta jest możliwe, ponieważ usługodawca przekazuje informacje dotyczące wszelkich operacji bankowych dokonanych przez klienta.

Co dzięki tej współpracy zyskają klienci?

O współpracy z Kontomatik przesądziła szybkość, wygoda i bezpieczeczeństwo konsumentów. Jak to działa? Podczas wnioskowania o pożyczkę, klienci są proszeni o wybór sposobu weryfikacji danych. Ten krok pozwala upewnić się, że nie doszło do próby wyłudzenia pieniędzy przez oszusta.

Kontomatik synchronizuje nasze konto na portalu pożyczkowym z kontem osobistym w banku. Po zalogowaniu się przez system do bankowości internetowej, wszystkie potrzebne instytucji dane są do niej automatycznie przesyłane. Po udanej autoryzacji konta, system usuwa wszelkie dane ze swojego systemu i nie pozostawia po nich śladu. Konsumenci są zatem całkowicie bezpieczni.

Poznanie pełnego profilu klienta pozwala na personalizację i doskonalenie ofert. Pozwala także zauważyć zmiany zachodzące na rynku i błyskawicznie dostosować się do jego oczekiwań. Kontomatik cieszy się dużym zaufaniem wśród instytucji finansowych. Korzystają z niego np. Wonga, T-Mobile, Idea Bank, Alior Bank i Kreditech.
Teraz współpracę rozpoczyna także Grupa LOANDO, by zapewnić konsumentom jeszcze wyższy standard usług.