Tymon Zastrzeżyński w wywiadzie dla Puls Biznesu

Tymon Zastrzeżyński w wywiadzie dla Puls Biznesu

Loando chce ograć wirusa. Współpraca tylko z branżą pożyczkową nie przeszła próby pandemii. Sieć afiliacyjna jednak się nie poddaje, lecz z impetem wchodzi w nowe obszary: bankowość, bukmacherkę i gaming. Dla portalu Puls Biznesu wywiadu udzielił Tymon Zastrzeżyński, CEO Grupy LOANDO.

“Chcielibyśmy być partnerem afiliacyjnym numer jednej dla banków w Polsce. Będzie to wymagało czasu, ale wierzę, że do końca przyszłego roku jesteśmy w stanie uplasować się na drugiej pozycji, za Totalmoney.pl” – deklaruje Tymon Zastrzeżyński.

“Miesięcznie dostarczamy już bukmacherom kilkuset nowych użytkowników. Współpracujemy praktycznie ze wszystkimi podmiotami z tego rynku. W tej chwili koncentrujemy się na budowaniu portalu pewniaczki.pl, zaznaczamy swoją obecność w mediach społecznościowych i nawiązujemy współpracę z influencerami, m.in. Marcinem Krzywickim, Łukaszem Gikiewiczem, Krzysztofem Marciniakiem i Marcinem Najmanem.”

“Pracujemy nad uruchomieniem sklepu internetowego dla graczy. Naszym konsultantem został Patryk Pietrzak, który rozwijał w Polsce m.in. takie marki, jak CD Project, CI Games i gram.pl. Pozyskaliśmy na ten cel około 400 tys. zł od inwestora prywatnego. Rozglądamy się także za kapitałem na rynku — rozważamy rundę finansowania z funduszem inwestycyjnym lub crowdfunding. Pieniądze przeznaczymy na promowanie nowej marki i skalowanie biznesu” – zapowiada szef Loando.

Całość wywiadu dostępna jest pod linkiem: kliknij tutaj