Loando.pl na Mapie Polskiego Fintechu 2019

Loando.pl na Mapie Polskiego Fintechu 2019

Pod koniec maja odbyła się druga edycja spotkania z cyklu Cashless Fintech Evening. Podczas wydarzenia przedstawiono zaktualizowaną Mapę Polskiego Fintechu 2019, przygotowaną przez redakcję Cashless przy współpracy z fundacją Fintech Poland. Pośród wymienionych fintechów nie mogło również zabraknąć czołowego projektu Grupy LOANDO, porównywarki loando.pl.

Mapę polskiego fintechu podzielono na 9 kategorii: zarządzanie finansami przedsiębiorstwa, insurtech, płatności, middle lub back office, zarządzanie finansami osobistymi, pożyczki i kredyty, cyberbezpieczeństwo, kryptowaluty i blockchain, rynki kapitałowe i handel walutami. Porównywarka loando.pl należąca do Grupy LOANDO znalazła się w kategorii pożyczki i kredyty.

Znalezienie się na  Mapie Polskiego Fintechu 2019 to dla nas duże wyróżnienie. To także doskonały sposób na sklasyfikowanie i uporządkowanie polskiego rynku fintechowego. Dzięki takim inicjatywom jesteśmy  w stanie obserwować dynamiczny rozwój tego sektora, który z roku na rok rośnie w siłę. – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.