Loando Moments – Rafał Szunejko

Loando Moments – Rafał Szunejko

Niedługo miną trzy lata odkąd Rafał swoją pracą przyczynia się do rozwoju naszej międzynarodowej Grupy. W tym czasie przebył drogę od front-end developera do głównodowodzącego siecią afiliacyjną Affiliate44. Jak do tego doszło? Przekonajcie się sami.

Moja przygoda z Grupą LOANDO zaczęła się dość niespodziewanie. W sierpniu 2016 r. dostałem propozycję pracy jako Traffic Specialist w sieci Affiliate44. Do oferty podszedłem z umiarkowanym entuzjazmem, ponieważ do tej pory zajmowałem się głównie tematami związanymi z tworzeniem stron internetowych. Dlatego pierwsze miesiące pracy były bardzo intensywne. Dobrze wykorzystałem ten czas i szybko wdrożyłem się do codziennych obowiązków.

Początkowo zajmowałem się zarówno zadaniami front-endowymi przy stronach Grupy LOANDO, jak i nadzorowaniem prawidłowego działania Affiliate44. Po niedługim czasie tajniki afiliacji okazały się na tyle fascynujące i zajmujące, że cały swój czas poświęciłem opiece nad siecią Affiliate44.

Przełomowym momentem w karierze był październik 2017 roku, kiedy prezesi zaproponowali mi zarządzanie siecią. Pierwszym moim zadaniem była przebudowa całego team’u i przeniesienie działalności związanej z afiliacją w Grupie LOANDO do olsztyńskiego biura. Zespół Accountów był kompletowany od października 2017 do maja 2018 roku. Obecnie składa się z trójki Account Managerów. W maju 2019 dołączył do nas kolejny Traffic Specialist – Szymon. Także rozbudowa team’u trwa. Moim zadaniem jest zarządzanie tym zespołem.

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, to naszym głównym celem jest ekspansja na rynki zagraniczne. Cały czas pozyskujemy również nowych wydawców i rozszerzamy swoje portfolio o kolejne kampanie. Dążymy do tego, aby utrzymać pozycję lidera sieci afiliacyjnych w branży finansowej.

Rafal Szunejko - os czasu