Loando Moments – Marta Biegaj – Młodszy specjalista ds. administracji

Loando Moments – Marta Biegaj – Młodszy specjalista ds. administracji

Marta z Grupą LOANDO jest związana od 2017 r. Od początku współpracy sprawdza się w zadaniach bojowych, co sprawia, że trzyma w ryzach biuro i zawsze jest w stanie podpowiedzieć właściwe rozwiązanie.

Swoją pracę w Grupie LOANDO rozpoczęłam na początku 2017 roku, jeszcze w trakcie moich studiów na Uniwersytecie Warszawskim. Na początku pracowałam jako recepcjonistka. Z pozoru ta praca może wydawać się mało interesująca, ale pomoc w organizacji spotkań i organizacja życia biurowego to bardzo ciekawe doświadczenie. Od zawsze lubiłam planowanie. Obowiązki firmowe od początku wymagały ode mnie kreatywności i szybkiego działania. To jak sobie z nimi radziłam, utwierdziło mnie w przekonaniu, że poradzę sobie w każdej sytuacji. Byłam odpowiedzialna również za obieg dokumentów, co sprawiło, że sprawy administracyjne nie mają już dla mnie tajemnic. Koordynacja tego biura nigdy nie była monotonna.

Maj 2018 przyniósł ze sobą duże zmiany. Był to przełomowy moment w mojej karierze. Została mi powierzona koordynacja przeprowadzki całego biura. Organizacja przenosin była dla mnie nie lada wyzwaniem. Jednak ta sytuacja jeszcze bardziej mnie zmotywowała i stanęłam na wysokości zadania. Przybyło mi wiele obowiązków, ponieważ zmiana lokalizacji całego biura niesie ze sobą komplikacje, które miały spory wpływ na dotychczasową harmonię pracy. Zaangażowano mnie w projekty, które miały na celu wprowadzenie wszystkich pracowników do nowego miejsca pracy.

Już w lipcu 2018 przełożeni docenili mój wkład w rozwój firmy. Duża motywacja do pracy i chęć do rozwoju sprawiły, że dostałam awans. Teraz jestem młodszym specjalistą do spraw administracji. Mój analityczny umysł doskonale radzi sobie na tym stanowisku. Dalej mam do czynienia z tworzeniem dokumentacji i udział w codziennej pracy biura. Wiem już, w którym kierunku chcę się rozwijać i czuję, że jestem we właściwym miejscu. Dzięki Grupie LOANDO mam możliwość dokształcania się zarówno w trakcie codziennych obowiązków, jak i na szkoleniach zewnętrznych. W najbliższej przyszłości planuję obronę pracy magisterskiej z administracji, a biorąc pod uwagę, że kariera w firmie jak na razie układa się po mojej myśli, liczę na dalsze możliwości rozwoju w obrębie Grupy LOANDO.

Marta Biegaj - Mlodszy specjalista ds. administracji