Loando Moments – Katarzyna Czerwińska

Loando Moments – Katarzyna Czerwińska

Katarzyna z Grupą LOANDO związana jest od 2017 roku. Upór i konsekwencja w zdobywaniu wiedzy pozwoliły jej na szybkie osiągnięcie zadowalających wyników i awans.

Jako osoba wkraczająca w dorosły świat natknęłam się na ogłoszenie Grupy LOANDO – poszukiwano wówczas konsultanta Call Center. Moja komunikatywność oraz zapał do pracy pozwoliły mi przejść proces rekrutacji z pozytywnym wynikiem.

Brak doświadczenia, świeżo ukończone studia  na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie – tak wyglądały moje początki wgłębiana w tajniki sprzedaży. Dni mijały bardzo szybko, a moja wiedza stawała się coraz obszerniejsza. Jako konsultant odpowiedzialna byłam przede wszystkim za sprzedaż produktów pożyczkowych. Moje starania zostały docenione bardzo szybko. Po sześciu miesiącach pracy w Call Center otrzymałam propozycję objęcia stanowiska specjalisty ds. obsługi klienta. Nowe obowiązki, nowy zespół…  Nie ma rzeczy niemożliwych – udało się! Wraz z objęciem nowego stanowiska zaczęłam zajmować się prowadzeniem dokumentacji, wsparciem Call Center, utrzymywaniem kontaktu z firmami pożyczkowymi oraz finalizacją wniosków pożyczkowych. Po drodze spotkała mnie również przyjemność uczestnictwa w nowym projekcie ubezpieczeniowym jakim jest Ocenapolis. Kolejne obowiązki i wyzwania, które dały mi doświadczenie w obszarze, który do tej pory był mi zupełnie obcy.

W marcu 2019 roku dołączyłam do zespołu LOANDO Direct, co wiązało się z kolejnym awansem na stanowisko specjalisty ds. obsługi klienta. Ta zmiana ucieszyła mnie niesamowicie, ponieważ pozwoliło mi to poznać zupełnie inne metody i techniki sprzedaży. W związku z tym, że należę do osób bardzo kontaktowych i otwartych, praca jaka została mi powierzona nie sprawia mi trudności. Lubię poznawać nowe rzeczy i każdy nowy projekt dodaje mi skrzydeł.

Grupa LOANDO poza doświadczeniem dała mi również nowe przyjaźnie i znajomości. Wspólne rozmowy, litry wypitych kaw po pracy i zjedzonych ciastek na przerwach daje niepowtarzalną atmosferę, której wszystkim życzę!

Poza pracą staram się spędzać swój czas wolny aktywnie, najczęściej jeżdżąc  na rolkach lub rowerze. Uwielbiam góry zarówno latem, gdy organizuję ze znajomymi piesze wędrówki po szlakach, jak i zimą, kiedy rozwijam swoje umiejętności jazdy na snowboardzie. Bierną formą spędzania czasu w moim wydaniu jest relaks przy dobrej książce.