Loando Moments – Joanna Kiłdanowicz

Loando Moments – Joanna Kiłdanowicz

Joanna z Grupą LOANDO związana jest od sierpnia 2017 roku. Jak sama mówi, znalezienie pracy po długiej przerwie zawodowej było sporym wyzwaniem. Joanna szybko jednak odnalazła się w zespole Call Center, a w niedalekiej przyszłości - stanęła na jego czele.

Pracę w Call Center Grupy LOANDO jako konsultantka sprzedaży rozpoczęłam w sierpniu 2017 roku. Znalezienie pracy w wieku 40 lat, po długiej przerwie zawodowej, okazało się sporym wyzwaniem, jednak szybko okazało się, że praca w Grupie LOANDO dostarczy mi wielu nowych wyzwań zawodowych.

W październiku 2017r., wraz z objęciem nowego stanowiska jako starszy specjalista sprzedaży, do moich obowiązków dołączyło szkolenie nowych pracowników oraz utrzymywanie kontaktów z pożyczkodawcami.

Duża zmiana w mojej karierze nastąpiła niespełna pół roku później, kiedy w marcu 2018 roku zarząd podjął decyzję o zakończeniu współpracy z dyrektorem zarządzającym Call Center. Zaproponowano mi ówcześnie nowe stanowisko i tak,pod koniec kwietnia 2018r., zostałam oficjalnie managerem Call Center. Do moich obowiązków należy zarządzanie zespołem konsultantów, realizowanie celów sprzedażowych, współpraca z firmami pożyczkowymi, wprowadzanie nowych produktów do sprzedaży, szkolenie pracowników, a także prowadzenie szkoleń dla zewnętrznych partnerów, którzy chcą współpracować z nami jako Call Center.

W marcu 2019 roku Grupa LOANDO wystartowała z nowym projektem ubezpieczeniowym Ocenapolis, którego poprowadzenie zaproponowano mnie, gdzie również czuwam nad sprawną pracą konsultantów.

Prywatnie jestem mamą trójki nastolatków, lubię muzykę klasyczną, uwielbiam gotować i karmić innych, wyciszam się ćwicząc jogę. Z wykształcenia jestem prawnikiem, skończyłam studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.