Loando.es na mapie hiszpańskiego fintechu

Loando.es na mapie hiszpańskiego fintechu

Hiszpania to jeden z prężnie rozwijających się rynków innowacyjnych produktów finansowych, na którym konkurencja nieustannie rośnie. Do hiszpańskiego grona fintechowych innowacji dołączyło właśnie loando.es, porównywarka pożyczek należąca do Grupy LOANDO. To już 6 państwo na mapie Europy, w którym obecne jest LOANDO Group.

Rozwój na rynki zagraniczne to kolejny, niezbędny krok w rozwoju każdej organizacji. Grupa LOANDO zdecydowała się na kolejny krok w podboju europejskich sektorów finansowych. Hiszpania dołączyła właśnie do  grona 5 państw Europy, w których funkcjonuje już porównywarka należąca do polskiej grupy. Po pozytywnej weryfikacji i osiągnięciu tzw. „break-even point”, Grupa LOANDO zapowiedziała kolejne inwestycje i rozwój hiszpańskiego projektu loando.es.

„Ekspansja zagraniczna to dla nas jeden z kluczowych tematów w najbliższym roku. Rozwijamy nasze projekty równolegle w Polsce, Hiszpanii, Rosji, Ukrainie i w Czechach. W planach mamy kolejne kraje, o czym na bieżąco będziemy informować. Mocno inwestujemy również w kapitał ludzki i pozyskiwanie najlepszych ekspertów od rozwijania międzynarodowych projektów” – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Co-founder&CEO w LOANDO Group na łamach serwisu fintek.pl.

Tym samym loando.es dołączyło do hiszpańskiej mapy fintechu, czyli zestawienia 337 startupów finansowych działających na terenie Hiszpanii. Loando.es znalazło się w sekcji „Financial Products Distribution”.