Loando.pl – film instruktażowy przy współpracy z VIA SMS

Loando.pl – film instruktażowy przy współpracy z VIA SMS

Loando.pl, czołowy projekt Grupy LOANDO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku i konsumentów, oferując na swej stronie instruktażowe filmy w prosty sposób objaśniające, jak zaciągnąć pożyczkę u danego usługodawcy. Pierwsze wideo powstało we współpracy z jednym z najstarszych pożyczkodawców na rynku, firmą VIA SMS.

Celem umieszczenia na Loando.pl filmów instruktażowych jest przede wszystkim objaśnienie pożyczkobiorcom w kilku prostych punktach całego procesu wnioskowania o pożyczkę u konkretnego usługodawcy. Film nie tylko przeprowadza przez wszystkie etapy przyznania pożyczki, ale też wskazuje jakie dokumenty należy przygotować oraz jakie warunki spełnić, by otrzymać pieniądze. Wideo uzupełnione jest krótkim opisem pożyczkodawcy oraz podsumowaniem wszystkich kroków wymienionych w filmie.

Staramy się nieustannie dostosowywać nasz portal do zmieniającego się rynku, a szczególny nacisk kładziemy na ułatwianie konsumentom wyboru oferty spełniającej ich oczekiwania. Po pozytywnych reakcjach na wideo powstałe przy współpracy z VIA SMS sądzę, że taka forma prezentacji oferty poszczególnych usługodawców przyjmie się u nas na stałe. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, CEO&Co-founder w Grupie LOANDO.