III edycja Loando.pl Cup za nami

III edycja Loando.pl Cup za nami

Loando.pl Cup to cykliczne rozgrywki piłki nożnej plażowej. W tym roku impreza miała swą 3 edycję. 1 czerwca na plaży miejskiej w Olsztynie spotkało się 6 drużyn z rocznika 2010-2011. Współorganizator turnieju, Akademia Stomilu Olsztyn zaprosiła do udziału w rozgrywkach dwa zaprzyjaźnione kluby ze Szczytna i Lidzbarka Warmińskiego. Loando.pl już po raz trzeci wspiera wydarzenie jako sponsor tytularny.

Jak co roku, spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Olsztyna. Loando.pl wsparło działania Akademii Stomilu Olsztyn – oprócz promocji medialnej, sponsor ufundował także nagrody i medale zwycięskim drużynom. Podczas rozgrywek obecna była również maskotka Loando.pl, która uświetniała czas pomiędzy rozgrywkami.

Cieszymy się z faktu, że cyklicznie każdego roku możemy zorganizować turniej na piaszczystym boisku. Sponsor wydarzenia firma Loando.pl już od kilku lat wspiera nasze działania, dokładając cegiełkę do rozwoju młodzieży trenującej w Stomilu. W tym roku nie liczyły się miejsca w turnieju, chodziło o dobrą zabawę na boisku i to udało nam się osiągnąć. Tak piękny dzień przyciągnął mieszkańców Olsztyna na plażę. Obserwowali boiskowe zmagania naszych zawodników i zawodniczek. Cała infrastruktura na plaży pozwala nam na organizację tak wspaniałych imprez. – komentuje prezes Akademii Stomil Olsztyn, Robert Knothe.