Grupa LOANDO ma nowego CEO

Grupa LOANDO ma nowego CEO

Wielomiesięczne negocjacje oraz plany restrukturyzacyjne zaowocowały zmianami w zarządzie Grupy LOANDO. Nowy Chief Executive Officer, Krzysztof Przybysz przejmie obowiązki związane z rozwojem Grupy LOANDO w Polsce jak i ekspansją zagraniczną, która stanowi główny cel rozwojowy spółki w 2019 roku.

Wraz z początkiem nowego roku zarząd Grupy LOANDO przeprowadził wewnętrzny audyt mający na celu wyznaczenie nowych planów rozwojowych spółki na 2019 rok. Po wielomiesięcznych negocjacjach, do zarządu Grupy LOANDO dołączył Krzysztof Przybysz, przez 11 lat zawodowo związany z grupą kapitałową Ferratum. Nowy CEO przejmie obowiązki związane z rozwojem Grupy zarówno w kraju, jak i za granicą, skupiając się m.in. na wdrożeniu w Grupie nowych modeli biznesowych.

Dołączenie do Grupy LOANDO to dla mnie ogromne wyzwanie zawodowe. Jestem przekonany, że wraz z pozostałymi członkami Zarządu uda nam się wspólnie wypracować kolejne cele strategiczne dla dalszego rozwoju spółki. W 2019 roku Grupa LOANDO skupi się przede wszystkim na rozwijaniu projektu za granicą. – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.