Broker Akredo wraca na rynek w nowej odsłonie online

Broker Akredo wraca na rynek w nowej odsłonie online

W wyniku połączenia sił Loando Group - jednego z liderów pośrednictwa finansowego online oraz szwedzkiego Clar Group i roku intensywnych prac na rynek kredytowy wraca serwis Akredo. Nowa witryna gwarantuje szybką procedurę uzyskania pożyczki gotówkowej - z porównaniem dostępnych propozycji i możliwością wyboru najlepszej z nich.

Kredyt online z Akredo łatwy jak nigdy przedtem

Zespół specjalistów Loando Group ze wsparciem Clar Group stworzył nowoczesną platformę Akredo do wnioskowania o kredyt online, łączący funkcję pośrednika i porównywarki ofert. Serwis został zaprojektowany i zrealizowany w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić uzyskanie potrzebnej pożyczki gotówkowej, kredytu hipotecznego oraz korzystanie z innych produktów bankowych.

Akredo to nie tylko pożyczki online. To również baza wiedzy o szeroko pojętych finansach – od przedstawiania ofert banków, przez porady pomagające w rozwiązaniu bieżących problemów finansowych, po tłumaczenie zawiłych procesów i działania nowych technologii.

Wykorzystując najnowsze osiągnięcia fintech, Akredo skraca procedurę zaciągnięcia kredytu do minimum. Weryfikacja klienta odbywa się przez Internet z wykorzystaniem konta bankowego, umowę pożyczki również podpisujemy zdalnie. Broker współpracuje z wieloma podmiotami pożyczkowymi oraz najpopularniejszymi bankami w Polsce. Wybór ofert jest bardzo duży – każdy klient znajdzie pożyczkę odpowiednią do potrzeb i możliwości.

Sukces projektu Loando Group x Clar Group

Prace nad projektem Akredo trwały od ponad roku, a za jego realizację odpowiada kilka międzynarodowych zespołów specjalistów. Serwis bazuje na nowatorskich rozwiązaniach – jest przejrzysty i funkcjonalny zarówno w wersji mobilnej, jak i na tradycyjnych przeglądarkach.

Aspiracje zespołu odpowiadającego za stworzenie Akredo świetnie obrazuje wypowiedź Łukasza Frycy, głównego eksperta serwisu:

Jest to dla nas ogromne szczęście i duma, że mogliśmy dać Akredo drugie życie. Przychodzimy z pomocą szczególnie teraz, kiedy w obliczu aktualnej sytuacji w kraju o kredyt nie jest łatwo. Możemy poprawić zdolność kredytową naszych klientów w sposób dostosowany do ich sytuacji i podnieść ich wiarygodność jako płatników w oczach banków. Służymy najlepszą platformą do porównywania nie tylko kredytów gotówkowych, ale także ofert kredytów hipotecznych, konsolidacyjnych i pożyczek pozabankowych. Chcemy być wsparciem na każdym etapie starań o uporządkowanie swoich finansów lub zdobycie środków na wymarzony cel.