Wystartował Fintek Reporter

Wystartował Fintek Reporter

Fintek.pl, jeden z największych portali dotyczących technologii finansowych w Polsce należący do Grupy LOANDO wprowadza nowy cykl wideo. Krótkie filmy dotyczące najciekawszych informacji z sektora FinTech będą tworzyły serię Fintek Reporter.

Filmy wideo będą rozszerzeniem dla artykułów, pojawiających się na portalu. Na stronie można już oglądać pierwsze nagrania poświęcone tematyce finansów i technologii.

Za realizację projektu odpowiedzialna jest Małgorzata Urbaś i Katarzyna Hoppe z agencji KLANG! Media. Agencja jest odpowiedzialna również za komunikację, PR oraz marketing portalu fintek.pl.

Fintek.pl nieustannie się rozwija, dlatego uznaliśmy, że przyszedł czas na content video. Uważamy, że takie treści lepiej trafiają do millenialsów, co przełoży się na większe zainteresowanie tematyką finansów i technologii – komentuje Małgorzata Urbaś.

Od 2016 roku staramy się popularyzować ideę Fintechu, dlatego uważam, że to najwyższy czas na rozpoczęcie tworzenia treści video, które uzupełnią treści już obecne na portalu – dodaje Katarzyna Hoppe.