Wypowiedzi ekspertów LOANDO Group w artykule na Polska The Times

Wypowiedzi ekspertów LOANDO Group w artykule na Polska The Times

Wypowiedzi naszych ekspertów - Krzysztofa Przybysza, CEO LOANDO Group i Marcina Sikory, dyrektora sprzedaży LOANDO Group pojawiły się w artykule na portalu Polska The Times. Publikacja dotyczyła wzrostu trendu mobile na świecie oraz w Polsce ze szczególnym naciskiem na usługi finansowe.

 

Wzrost odsetka osób używających urządzeń mobilnych wcale mnie nie dziwi. To bardzo duża wygoda móc skorzystać z internetu, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy – komentuje Marcin Sikora, Dyrektor Sprzedaży w LOANDO Group. – Wysoki poziom zainteresowania mobile zawdzięcza m.in. twórcom aplikacji mobilnych, którzy bardzo mocno starają się, by odpowiadały one na coraz więcej potrzeb użytkowników, a zarazem stawały się coraz bardziej user friendly – dodaje.

Nasi klienci to w dużej mierze osoby o wysokim poziomie utechnologicznienia. Nie dziwi więc fakt, że chętnie korzystają z aplikacji mobilnych – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO LOANDO Group. – W stosunku do roku 2018  użycie smartfonów i tabletów w celu korzystania z naszych usług wzrosło o 18 proc. Prowadzimy też projekty, w których udział mobilu sięga nawet 90 proc. 

Więcej informacji: kliknij TUTAJ