Tymon Zastrzeżyński wyróżniony tytułem Top50 Managers przez Loan Magazine

Tymon Zastrzeżyński wyróżniony tytułem Top50 Managers przez Loan Magazine

Tymon Zastrzeżyński, Co-founder LOANDO Group został wyróżniony tytułem Top50 Managers przez Loan Magazine. Udzielił w związku z tym krótkiego wywiadu, w którym opowiedział  między innymi o tym, jak czuje się po otrzymaniu nagrody oraz jak według niego będzie wyglądała przyszłość i rozwój online’owych platform kredytowych.

Duże wyróżnienie, nie traktuję tego jednak jako wyróżnienia osobistego, ale jako wyróżnienie dla Grupy Loando, którą zarządzamy wspólnie z Maćkiem Suwikiem. Na nasz sukces składa się praca ponad 80 osób, przede wszystkim dzięki nim Loando zostało największym pośrednikiem w sprzedaży pożyczek pozabankowych”.

Lockdown przyspieszył transfer klientów z offline do online. Jest to z korzyścią zarówno dla klientów, jak i instytucji finansujących. Proces pożyczkowy w online jest dużo bardziej przejrzysty i bezpieczny dla klienta, ale również dzięki wielu narzędziom i możliwości szerokiego „prześwietlenia” klienta, daje dużo większą kontrolę i komfort dla kredytodawcy.

Dodatkowo w ramach spółki Loando Direct będziemy dostarczać biurom kredytowym możliwość sprzedaży zdalnej ponad 20 ofert pożyczkowych. Daje to mi przekonanie, że wskazane segmenty będą się rozwijać, szczególnie w zakresie big data, marketing automation i machine learning”.

Całość wywiadu dostępna pod linkiem.