Tymon Zastrzeżyński w panelu dyskusyjnym podczas FinTech Digital Congress

Tymon Zastrzeżyński w panelu dyskusyjnym podczas FinTech Digital Congress

Tymon Zastrzeżyński, Co-Founder w Grupie LOANDO weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas kongresu FinTech Digital Congress. To elitarne forum, podczas którego omówione zostaną ważne wątki dotyczące branży finansowej. W panelu wezmą udział również Manjit Rana (InsurTech& Insurance Innovation Thought Leader, MD CorporateInnovation (InsurTech), Rainmaking Innovation) oraz Ahmad Piraiee (Co Director, Startup Grind Warsaw).

 

Debata, w której weźmie udział nasz przedstawiciel, nosi nazwę: ,,Co decyduje o sukcesie lub porażce – kompetencje w zakresie skalowalności?”. FinTech Digital Congress od lat skupia grono ekspertów. Podczas spotkania praktycy rynku wymieniają myśli oraz nawiązują strategiczne partnerstwa czerpiące z międzynarodowych doświadczeń. Zostaną tam poruszone wątki takie jak sztuczna inteligencja w branży finansowej, nowe regulacje czy też zagrożenia cyfrowego świata.

Uważam, że to niezwykle ciekawe wydarzenie i cieszę się, że będę mógł uczestniczyć w panelu dyskusyjnym w gronie ekspertów rynku. Warto wymieniać się wiedzą i spostrzeżeniami związanymi z sektorem FinTech. Nieustannie staramy się ulepszać naszą markę, dlatego uważam, że udział w takich spotkaniach jest niezbędny. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Co-Founder w Grupie LOANDO.

Event odbędzie się 19-20 listopada w Hotelu Sheraton. To już 7 edycja tego wydarzenia.