Tymon Zastrzeżyński podczas konferencji FinAdTech Barcelona’19

Tymon Zastrzeżyński podczas konferencji FinAdTech Barcelona’19

Tymon Zastrzeżyński, Co-Founder w Grupie LOANDO weźmie udział w panelu dyskusyjnym podczas FinAdTech Barcelona’19. Dyskusja dotyczyć będzie nowej ery bankowości. FinAdTech to największa międzynarodowa konferencja dotycząca marketingu afiliacyjnego w sektorze finansowym. Najlepsi eksperci podzielą się tam swoją wiedzą, pomysłami i wizjami trendów rynkowych.

 

Konferencja organizowana jest przez międzynarodową sieć afiliacyjną Leadgid. Odbędzie się ona 11 i 12 listopada br. w Hotelu Hesperia Barcelona Tower w Barcelonie. To już drugie wydarzenie FinaAdTech, w którym Grupa LOANDO wystąpi w roli prelegenta.  gdzie będzie można było usłyszeć przedstawiciela Grupy LOANDO. 

Na konferencji zostaną poruszone tematy takie jak wiodące trendy i przegląd globalnego rynku e-finansów czy nowe narzędzia do promocji produktów finansowych. 

W panelu dyskusyjnym dotyczącym nowej ery bankowości, oprócz Tymona Zastrzeżyńskiego pojawią się również: Andre Achtstaetter z VexCash, Vladislav Siganěvič  – Managing Director w Creamfinance Czech, Stefan Vukcevic, Head of Affiliate w firmie Revolut oraz Toms Niparts, CEO & Co-founder JEFF. 

Kolejny raz mam zaszczyt wziąć udział w konferencji FinAdTech jako prelegent. W wydarzeniu bierze udział wielu liderów rynku finansów, dlatego cieszę się, że mogę dołączyć do tak zaszczytnego grona. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Co-Founder w Grupie LOANDO.