Tymon Zastrzeżyński prelegentem na konferencji FinAd Tech Warsaw ‘19

Tymon Zastrzeżyński prelegentem na konferencji FinAd Tech Warsaw ‘19

Tymon Zastrzeżyński, Co-founder w Grupie LOANDO został jednym z prelegentów na międzynarodowej konferencji dotyczącej branży finansowej i marketingu FinAdTech. Konferencja FinAdTech odbędzie się na terenie Polski po raz pierwszy. Prezentacja naszego prelegenta dotyczyć będzie różnic w marketingu afiliacyjnym między Polską a Europą, z uwzględnieniem szczegółowej analizy polskiego rynku, specyfiki i trendów.

 

Podczas spotkania zostaną poruszone wątki takie jak globalny rynek e-finansów, trendy i prognozy na temat nowego fintechu, narzędzia do promowania produktów finansowych czy omówienie rzeczywistych przypadków przyciągających ruch finansowych. Głównym celem konferencji jest prezentacja najnowszych trendów oraz wymiana wiedzy pomiędzy specjalistami zajmującymi się pozyskiwaniem klientów. Za przedsięwzięcie odpowiedzialna jest firma Leadgid, będąca międzynarodową siecią afiliacyjną.

Udział w konferencji FinAdTech Warsaw to dla nas ważne wydarzenie, podczas którego będziemy mieli możliwość wymiany wiedzy na temat fintechu z najlepszymi ekspertami z całego świata. Jako prelegent zadbam o to, by zbudować spójny wizerunek polskiego fintechu i wskazać różnice pomiędzy rynkiem polskim a europejskim. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, co-founder w LOANDO Group.