Styczniowa edycja LOANDO Index na portalu Prnews.pl

Styczniowa edycja LOANDO Index na portalu Prnews.pl

Grupa LOANDO przedstawiła raport LOANDO Index za styczeń 2020. Zestawienie jest szczegółową analizą dotyczącą rynku pożyczek online, w których pośredniczyły spółki podległe Grupie LOANDO. Przeanalizowano również osoby, które zaciągały zobowiązania. Indexem zainteresował się portal Prnews.pl, na którym znajduje się obszerny artykuł dotyczący LOANDO Indexu.


 

 

Raport szczegółowo analizuje grupę pożyczkobiorców online. Wynika z niego m.in. że ci pożyczkobiorcy aż w 91 proc. spłacają swoje zobowiązania na czas. Okazuje się również, że aż 66 proc. tego typu zobowiązań jest zaciąganych przez urządzenia mobilne. Najczęstszymi użytkownikami produktów finansowych oferowanych na portalach należących do Grupy LOANDO są osoby w wieku 24-34 lat. 


W tym miesiącu liczba osób pożyczających za naszym pośrednictwem jest mniejsza niż w grudniu. Styczeń to okres konsumencko martwy, w którym mało kto decyduje się na większe wydatki. Niezmiennie cieszy sumienność naszych klientów w kwestii spłaty długów. W styczniu aż 93 proc. z nich uregulowało swoje zobowiązania, co daje czteroprocentowy wzrost w stosunku do grudnia – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO LOANDO Group. 

Więcej: kliknij TUTAJ