Relacja z wyjazdu integracyjnego LOANDO Camp

Relacja z wyjazdu integracyjnego LOANDO Camp

W przedostatni weekend września #TeamLoando miał okazję wzięcia udziału w wyjeździe integracyjnym LOANDO Camp. Była to okazja do poznania się pracowników z oddziałów firmy w Warszawie i Olsztynie. Jak przebiegło spotkanie na Mazurach? Szczegóły w relacji z wydarzenia.

Pierwszy wyjazd integracyjny #TeamLoando

Wypoczynek i relaks znacząco podnoszą produktywność w pracy. Podobnie jak bycie częścią zgranego zespołu. Z tego właśnie powodu narodził się pomysł zorganizowania LOANDO Camp – wyjazdu integracyjnego dla wszystkich pracowników firmy, który odbył się w dniach 21-23 września w Hotelu Krasicki****, mieszczącym się w zabytkowym zamku usytuowanym w centrum Lidzbarka Warmińskiego. Program weekendowego wyjazdu przewidywał szereg atrakcji i aktywności, które miały być okazją do poznania się bliżej i integracji całego #TeamLoando przy wspólnej zabawie.

Jak wyglądał LOANDO Camp?

W dniu wyjazdu dwie drużyny spotkały się w olsztyńskiej siedzibie. Stamtąd pracownicy wyjechali dwoma autokarami do Lidzbarka Warmińskiego. Po szybkim obiedzie był czas na grupowe zwiedzanie przedzamcza i zamku, w którym znajduje się hotel. Do dyspozycji gości był także hotelowy basen i jacuzzi. Na wszystkich czekała kolacja inauguracyjna, a następnie impreza w klubie znajdującym się na terenie hotelu.

Poza szkoleniami, na #TeamLoando czekał występ iluzjonisty i hipnotyzera w jednej osobie. Pracownicy mieli okazję sprawdzenia na sobie technik relaksacyjnych, działania hipnozy, a nawet chodzenia po szkle! Śmiałkowie wyszli z zabawy zszokowani jednak bez uszczerbku na zdrowiu. Drugi dzień zakończyła uroczysta kolacja.

Niedziela przeznaczona była na luźną integrację, odpoczynek oraz atrakcje, m.in. przepływ gondolą. Po intensywnym weekendzie nadszedł czas powrotu. Uczestnicy zgodnie przyznali, że wyjazd nie tylko pozytywnie wpłynął na integrację grupy, ale umożliwił także rozwój osobisty każdego pracownika.

Chcesz do nas dołączyć i pracować z ciekawymi ludźmi? Aplikuj już teraz!