Praca w Grupie LOANDO – dołącz do nas!

Praca w Grupie LOANDO – dołącz do nas!

Szukasz pracy pełnej wyzwań w miłym i zgranym zespole? Jeśli tak, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Grupa LOANDO poszukuje pracowników do swojego Zespołu.

Praca w Loando – dla kogo?

Dla wszystkich, którzy szukają nowych wyzwań, chcą się rozwijać i czują, że Grupa LOANDO to miejsce dla nich!
Interesujesz się finansami? Śledzisz wszystkie wydarzenia na rynku finansowym, a może czujesz się jak ryba w wodzie, kiedy podejmujesz negocjacje z klientem? A może potrafisz jak nikt pisać o tematach związanych z pieniędzmi, pożyczaniem i inwestowaniem? Chwilówki online nie mają przed Tobą tajemnic? Niezależnie od tego, w jakim temacie związanym z finansami czujesz się najlepiej, jedno jest pewne – jeśli rynek finansowy to Twoja działka, to z pewnością odnajdziesz się w Grupie LOANDO.

Szukamy kreatywnych i pozytywnie nastawionych ludzi do naszego Zespołu! Nie musisz mieć doświadczenia – wystarczy, że masz chęć nauki i determinację, żeby być najlepszym w tym co robisz. My nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne będzie do pracy na wybranym stanowisku w Grupie LOANDO.

Kim jesteśmy?

Grupa LOANDO to dynamicznie rozwijająca się spółka, która w krótkim czasie stała się jednym z liderów na rynku finansowym.

Napisz do nas i powiedz nam, czym się interesujesz oraz co chciałbyś robić, a my znajdziemy dla Ciebie odpowiednie stanowisko w Grupie LOANDO.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę/umowy zlecenie,
  • zgrany zespół i miłą atmosferę pracy,
  • pakiet szkoleń, który pomoże w przygotowaniu się do pracy na danym stanowisku,
  • kartę Multisport,
  • pracę w atrakcyjnej lokalizacji w Olsztynie/ w Warszawie,
  • imprezy firmowe.

Kontakt w sprawie ogłoszenia: Jacek Wróblewski
HR Team Leader w Grupie LOANDO
[email protected]
Wyślij nam swoje CV już dziś – Loando to miejsce dla Ciebie!