Pozyczkaportal.pl z nowym formatem wideo

Pozyczkaportal.pl z nowym formatem wideo

Grupa LOANDO podjęła decyzję o dalszym rozwoju jednego z czołowych projektów, pozyczkaportal.pl. Już niebawem w serwisie ukaże się pierwszy film będący wprowadzeniem do nowego formatu wideo, jaki do tej pory towarzyszyć będzie artykułom publikowanym na stronie.

Wideo to obecnie jeden z najpowszechniejszych i najbardziej angażujących odbiorców, formatów. Grupa LOANDO postanowiła zatem pójść o krok dalej i zaproponować czytelnikom nowy sposób informowania o nowinkach ze świata finansów. Filmiki będą zapowiedziami do artykułów publikowanych w serwisie, które w krótki, interesujący i komunikatywny sposób przekazują treści na wybrany temat. Treści wideo zostaną wzbogacone także o infografiki oraz animacje.

Od początku istnienia pozyczkaportal.pl stawialiśmy na wysoką merytoryczność oraz jakość publikowanych treści. Chcemy, by osoby odwiedzające nasz serwis miały jak najwięcej możliwości odbioru publikowanych materiałów. Niektórzy wolą przeczytać artykuł, inni – obejrzeć krótki film wideo. Liczymy, że wprowadzenie nowego formatu będzie przydatne dla nowych użytkowników. –  komentuje Tymon Zastrzeżyński, CEO&Co-founder w Grupie LOANDO.