Podsumowanie roku 2019 w Grupie LOANDO

Podsumowanie roku 2019 w Grupie LOANDO

Grupa LOANDO podsumowuje miniony rok.. Wdrożenie aplikacji mobilnej aff44, nowy panel dla wydawców, wejście na rynek hiszpański i do Meksyku - to jedne z największych osiągnięć w 2019 roku. O sukcesach i dalszych planach opowiada Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO w artykule dla mamstartup.pl.

“W 2019 roku wypuściliśmy na rynek aplikację mobilną aff44 umożliwiającą wydawcom kontrolowanie swoich kampanii w każdym miejscu i czasie oraz przeprowadziliśmy rebranding naszej sieci afiliacyjnej aff44. Oprócz tego weszliśmy z ofertą do Hiszpanii i planujemy ekspansję na kolejnych rynkach zagranicznych (Ameryka Południowa i Azja). W Polsce planujemy nawiązać szerszą współpracę z bankami oraz otworzyć się na nowe obszary działania.” – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO. 

Oprócz rozwoju kluczowych projektów, Grupa pracuje również nad rozwojem portali fintek.pl oraz zagrano.pl. Grupa inwestuje również w rozwój agencji KLANG! Media oraz softwarehouse’u CORMO.

CEO Grupy LOANDO, Krzysztof Przybysz ocenił miniony rok jako “interesujący nie tylko dla nas, ale i całej branży”. Jak podkreśla, na rynku pojawiło się wielu nowych graczy z obszaru lendtech, dzięki czemu Grupa LOANDO, poprzez nawiązanie współpracy, mogła dotrzeć do nowych grup klientów. 

Więcej informacji: kliknij tutaj