Nowa siedziba Grupy LOANDO

Nowa siedziba Grupy LOANDO

Grupa LOANDO od 2013 roku nieprzerwanie buduje swoją pozycję w sektorze FinTech. Oferujemy usługi finansowe za pośrednictwem Internetu w Polsce, Rosji, Hiszpanii a od jakiegoś czasu także w Czechach i na Ukrainie. Nasz sukces jest zasługą doświadczonych i kreatywnych pracowników, których jest coraz więcej. To właśnie dla nich powstała nowa siedziba Grupy LOANDO.

Inwestujemy w rozwój

Od pięciu lat specjaliści Grupy LOANDO pracują nad tworzeniem najlepszych rankingów produktów sektora finansowego. Zatrudniamy najlepszych, by wspólnie budować silny i rzetelny zespół. A ten stale się powiększa. Inwestujemy w rozwój firmy i osób, które ją tworzą. Niedawno wprowadziliśmy między innymi darmowe zajęcia z języka angielskiego z native speakerem dla wszystkich pracowników. Z tego też powodu wielkość dotychczasowego biura przy ulicy Tamka 16 w Warszawie przestała nam wystarczać.

Nowa siedziba Grupy LOANDO mieszcząca się przy ul. Prostej 68 w Warszawie zapewnia naszym pracownikom wygodę i komfort pracy. Mogą oni korzystać m.in. z dużej w pełni wyposażonej kuchni, przestronnego holu i sal konferencyjnych. Jasne nowoczesne wnętrza pozwalają na skupienie i sprzyjają kreatywności w realizowaniu projektów. Nie brakuje również przestrzeni do odpoczynku i zabawy. Do dyspozycji pracowników oddano m.in. Strefę Wiedzy, gdzie dostępne są książki branżowe oraz codzienna prasa. Wierzymy, że nowa przestrzeń pracy pozytywnie wpłynie zarówno na wyniki jak i chęci do pracy.