Loando Index na prnews.pl

Loando Index na prnews.pl

Grupa LOANDO przedstawiła raport LOANDO Index za październik 2019. Zestawienie jest szczegółową analizą dotyczącą rynku pożyczek online, w których pośredniczyły spółki podległe Grupie LOANDO. Przeanalizowano również osoby, które zaciągały zobowiązania. Indexem zainteresował się portal prnews.pl, na którym znajduje się obszerny artykuł dotyczący LOANDO Indexu.

 

Raport szczegółowo analizuje grupę pożyczkobiorców online. Wynika z niego m.in. że ci pożyczkobiorcy aż w 91 proc. spłacają swoje zobowiązania na czas. Okazuje się również, że aż 66 proc. tego typu zobowiązań jest zaciąganych przez urządzenia mobilne. Najczęstszymi użytkownikami produktów finansowych oferowanych na portalach należących do Grupy LOANDO są osoby w wieku 24-34 lat. 

LOANDO Index wyraźnie pokazuje, że użytkownik produktów finansowych oferowanych przez Grupę LOANDO to osoba młoda, nowoczesna i mobilna. Tacy są właśnie użytkownicy fintechów. Skutecznie obala to stereotyp o tym, że pożyczki dotyczą wyłącznie osób w podeszłym wieku, pokazując zupełnie inną grupę posiadaczy zobowiązań finansowych. – komentuje …

Więcej informacji tutaj