LOANDO Group na Finnovex Middle East 2019

LOANDO Group na Finnovex Middle East 2019

Finnovex Middle East to wydarzenie, które przyciąga najlepszych specjalistów z branży usług finansowych krajów Bliskiego Wschodu. Wśród przedstawicieli banków oraz instytucji finansowych z całego świata znajdzie się  również nasz prelegent – Tymon Zastrzeżyński, Co-Founder w Grupie LOANDO. Konferencja odbędzie się już 19 marca w Dubaju.

Wydarzenie ma na celu stworzenie możliwości nawiązania kontaktów i wymiany wiedzy pomiędzy liderami z branży finansów i bankowości.  W ostatnim czasie firmy z tych sektorów odnotowują duże zmiany zachodzące dzięki nowym technologiom. Wspomagają one działania różnego rodzaju instytucji finansowych-zarówno banków, jak i pozabankowych firm fintechowych. Oba typy działalności wywodzą się z jednego sektora gospodarki, przez co zmagają się z podobnymi problemami i oczekiwaniami. Dlatego chętnie wchodzą ze sobą we współpracę w celu stworzenia jak najatrakcyjniejszej oferty skierowanej zarówno do klientów indywidualnych, jak i do przedsiębiorców.

„Bardzo cieszę się, że będę mógł wziąć udział w prestiżowym wydarzeniu, jakim będzie Finnovex Middle East 2019. Zaproszenie do wystąpienia na tak dużej konferencji stanowi dla nas duże wyróżnienie. Z pewnością uczestnictwo będzie okazją do zdobycia nowej wiedzy, przedyskutowania branżowych problemów oraz podzielenia się doświadczeniem, jakie zyskaliśmy do tej pory.  Dzięki tego typu wydarzeniom możemy kontynuować swoją drogę do stworzenia jeszcze lepszych usług. Chcemy zwrócić szczególną uwagę na działalność instytucji z sektora fintech w Europie. Chętnie zaczerpniemy też wiedzy z innych rynków”. – komentuje Tymon Zastrzeżyński, Co&founder w LOANDO Group.

Finnovex 2019 będzie okazją, by przeanalizować i podsumować teraźniejszą oraz przyszłą formę wdrażania kolejnych usług bankowych w krajach Bliskiego Wschodu. Omówione zostaną również wyzwania i problemy, z jakimi zmagają się przedstawiciele branży w XXI wieku. Mowa tu o cyberprzestrzeni, ochronie danych a przede wszystkim nieustannie zmieniających się wymogach regulacyjnych. Liderzy marek z poszczególnych sektorów związanych z finansami podzielą się tu swoją opinią i spostrzeżeniami na bieżące tematy oraz rokowania na przyszłość.