LOANDO Group członkiem Hiszpańskiego Związku Fintech i Insurtech

LOANDO Group członkiem Hiszpańskiego Związku Fintech i Insurtech

17 grudnia LOANDO Group została oficjalnie członkiem Hiszpańskiego Związku Fintech i Insurtech. To kolejny krok ku międzynarodowej ekspansji Grupy LOANDO. Związek Fintech i Insurtech to największe zrzeszenie firm z sektora technologii finansowych w Hiszpanii, którego misją jest profesjonalizacja sektora fintech.

Związek stawia sobie za cel dzielenie się wiedzą know-how, wpływanie na prawo lokalne oraz stworzenie hiszpańskiej piaskownicy legislacyjnej na wzór brytyjskiego sandboxa. Zrzeszenie organizuje również eventy branżowe, tj. ,,Konferencja Alternatywne Finansowanie i Odpowiedzialne Pożyczanie w Sektorze Fintech’’ w Madrycie, w której wzięła udział przedstawicielka Grupy LOANDO, Michalina Maruszewska.

Niezmiernie cieszymy się z nawiązania tej współpracy i liczymy, że wyniknie z niej wiele dobrego. Jako międzynarodowa marka staramy się nawiązywać współpracę z najlepszymi zagranicznymi organizacjami. Bardzo podoba nam się mission vision Hiszpańskiego Związku Fintech i Insurtech i dołożymy wszelkich starań, by wspomóc organizację w dążeniu do wspólnych celów. – komentuje Michalina Maruszewska, Head of International w Grupie LOANDO.

Związek współpracuje już z zagranicznymi organizacjami takimi jak siostrzane przedsięwzięcie Fintech Ibero America z Ameryki Północnej.