LOANDO Direct z nowym Managerem Rozwoju Sprzedaży

LOANDO Direct z nowym Managerem Rozwoju Sprzedaży

Nowe stanowisko Managera Rozwoju Sprzedaży w LOANDO Direct objął Piotr Binkowski, z Grupą LOANDO związany od ponad roku. Dotychczas pełnił on funkcję Account Managera w Affiliate44. W związku z objęciem nowego stanowiska, do jego obowiązków należeć będzie m.in. sporządzanie i analiza raportów, kontrola zawieranych umów oraz realizacja powierzonych planów sprzedażowych.

LOANDO Direct, czyli contact center i operator produktów finansowych, to jeden z najprężniej rozwijających się projektów Grupy LOANDO. LOANDO Direct, oprócz sprzedaży w sieci, specjalizuje się także w sprzedaży bezpośredniej oraz kanale offline. Wsparcie zespołu przez Piotra Binkowskiego ma na celu utrzymanie dalszych, pozytywnych relacji z Partnerami sieci oraz rozwój wszystkich kanałów sprzedaży LOANDO Direct.

„Objęcie nowego stanowiska to dla mnie ogromne wyzwanie, ale także odpowiedzialność i gotowość do działania. Mam nadzieję, że posiadane przeze mnie doświadczenie w realny sposób wesprze dotychczasowe działania LOANDO Direct oraz pozwoli mu jeszcze bardziej wykorzystać swój potencjał rynkowy”. – komentuje Piotr Binkowski, Manager Rozwoju Sprzedaży w LOANDO Direct.