Grupa LOANDO wchodzi na meksykański rynek

Grupa LOANDO wchodzi na meksykański rynek

Grupa LOANDO wchodzi na kolejny zagraniczny rynek. Tym razem jest to Meksyk, który ostatnimi czasy prężnie się rozwija. Na ten moment Grupa będzie działać z Polski dzięki międzynarodowemu zespołowi, który nieustannie się powiększa. Cel na 2020 rok, jaki stawia sobie Grupa LOANDO to zwiększenie rozpoznawalności wśród meksykańskich reklamodawców oraz konsumentów.

 

Grupa LOANDO nieustannie rozwija swoją działalność na zagranicznych rynkach, o czym świadczy m.in fakt finalizacji wstąpienia do hiszpańskiego związku Fintech and Insurtech, po czym będzie starała się uzyskać członkostwo w organizacji Fintech Iberoamerica.

Meksykański rynek, tak jak cały region LATAM rośnie w siłę. Dzięki naszemu doświadczeniu z dojrzałych rynków fintechowych takich jak Polska czy Hiszpania widzimy szansę na szybszy wzrost. Docelowo chcemy współpracować ze wszystkimi kluczowymi graczami na rynku meksykańskim i rozpocząć działalność na przynajmniej jednym dodatkowym rynku LATAM. – komentuje Michalina Maruszewska, Head of International w Grupie LOANDO. 

Na ten moment w skład zespołu międzynarodowego wchodzą już 3 osoby, których pierwszym językiem jest język hiszpański.