Grupa LOANDO w Kapitalnym Mundialu 2019 – podsumowanie

Grupa LOANDO w Kapitalnym Mundialu 2019 – podsumowanie

Kapitalny Mundial to coroczny, największy turniej piłkarski rynku finansowego organizowany przez ZMiD. W ramach rozgrywek przeprowadzonych jest kilkanaście meczy na wzór prawdziwego mundialu. W tegorocznej edycji, która odbyła się 15 czerwca w Warszawie udział wzięło 16 drużyn, w tym przedstawiciele Grupy LOANDO.

Drużyna reprezentująca Grupę LOANDO zmierzyła się w Grupie C z National Westminster Bank, Kancelarią Wojewódka oraz Mac Auditor, finalnie wychodząc z grupy na 2. miejscu. Ćwierćfinał przyniósł rywalizację z PZU Sport Team, przynosząc remis w regulaminowym czasie. Niestety, o wyniku przesądziły rzuty karne, które nie pozwoliły Grupie LOANDO przejść do finału rozgrywek.

W naszej organizacji stawiamy przede wszystkim na pracę zespołową oraz działanie grupowe. Wynik jaki osiągnęliśmy w Kapitalnym Mundialu satysfakcjonuje nas, zwłaszcza, że konkurencja była bardzo silna. Mamy nadzieję, że spotkamy się na boisku również w przyszłym roku – komentuje Krzysztof Przybysz, CEO w Grupie LOANDO.