Grupa LOANDO z praktyczną wiedzą nt. SEO

Grupa LOANDO z praktyczną wiedzą nt. SEO

Grupa LOANDO to nie tylko usługi finansowe. To także całościowe wsparcie specjalistów, którzy pracują na całościowy sukces Grupy. Jednym z najważniejszych ogniw jest dział SEO, specjalizujący się w całościowej strategii organicznej obecności Grupy LOANDO w Google. Na czele działu stoi Łukasz Rogala, który na łamach portalu seostation.pl podzielił się praktycznymi wskazówkami.

SEO, czyli pozycjonowanie stron internetowych pod kątem wyszukiwarek to działanie pozwalające na podniesienie pozycji danej marki, m.in. w Google. Jej ważnym aspektem jest crawlowanie oraz indeksowanie. O tym, czym są i jak ważne miejsce zajmują w pozycjonowaniu strony opowiedział Łukasz Rogala, Head of SEO Grupy LOANDO w artykule dla portalu seostation.pl.

 

„Wiele firm zaniedbuje kwestie SEO zapominając, że stanowi ono jedno z najważniejszych aspektów jeśli chodzi o budowanie pozycji marki w Internecie. Wszystkie działania, zwłaszcza content marketingowe i PRowe powinny być wsparte działaniami SEO. To pozwoli na budowanie stabilnej pozycji firmy w sieci, przez co jej rozpoznawalność automatycznie wzrasta.” — komentuje Łukasz Rogala, Head of SEO w Grupie LOANDO