Grupa LOANDO znalazła się na Mapie Ukraińskiego Fintechu

Grupa LOANDO znalazła się na Mapie Ukraińskiego Fintechu

Grupa LOANDO znalazła się w zestawieniu ,,Mapa Ukraińskiego Fintechu’’. To już kolejne takie wyróżnienie, po niedawnym uwzględnieniu Grupy na Hiszpańskiej Mapie Fintechu.  Po Rosji i Czechach przyszedł czas na rynek Ukraiński. LOANDO Group już szykuje się z wejściem na kolejne rynki. 

 

Zestawienie dotyczy fintechów działających na terenie Ukrainy. Mapa stanowi zbiór dostępnych usług finansowych zgrupowanych przez pryzmat kategorii terytorialnych. To jednak dopiero początki ekspansji LOANDO Group poza granicami kraju. Firma działa już na sześciu europejskich rynkach i szykuje się na wejście na rynek globalny. Na ukraińskim rynku Grupa LOANDO prężnie rozwija projekt porównywarki pożyczek Loando.ua.

Staramy się sukcesywnie rozwijać nasze działania na kolejne kraje. W najbliższym czasie zamierzamy wejść na rynek rumuński i meksykański. Nie wykluczamy również rozpoczęcia ekspansji mającej na celu rozpoczęcie działań na terenie Ameryki Południowej. Pozwoliłoby to na działania na rynku globalnym. Oprócz działań biznesowych uczestniczymy też w międzynarodowych konferencjach oraz zabiegamy o członkostwo w ogólnoświatowych związkach z zakresu sektora fintech. -komentuje Michalina Maruszewska, Head of International Business Development w Grupie LOANDO. 

 

Więcej: kliknij tutaj