Affiliate44 to teraz aff44

Affiliate44 to teraz aff44

Affiliate 44, czyli sieć afiliacyjna należąca do Grupy LOANDO to teraz aff44. Zespół aff44 to nowe wartości, nowa aplikacja mobilna oraz nowa strona internetowa. Zwiększone zostało bezpieczeństwo kontrahentów, wprowadzono nowe procedury oraz zmiany strukturalne. Zmiany są widoczne nie tylko w aspekcie wizualnym marki, ale też w nowym sposobie funkcjonowania.

“To, co wyróżnia markę aff44 spośród innych sieci afiliacyjnych to przede wszystkim to, że oferujemy jedne z najwyższych na rynku stawek, terminowe i szybkie płatności faktur oraz posiadamy autorską technologię, którą udostępniamy partnerom. Nieustannie dążymy do podnoszenia naszych kwalifikacji oraz rozwijania aff44, by móc oferować naszym wydawcom jak najlepsze usługi” – komentuje Rafał Szunejko, Head of Affiliate Marketing w aff44.

Nowymi wartościami, jakie reprezentuje marka aff44 będą ambicja, transparentność i profesjonalizm. Modernizacja jest powiązana również z planowaną ekspansją zagraniczną.

„Mamy już dostępne kampanie do promowania na Hiszpanię, Czechy, Ukrainę, Rosję i USA. Chcemy, żeby było ich coraz więcej i do tego dążymy. Niebawem nasi wydawcy mogą spodziewać się nowych kampanii na rynki zagraniczne” – mówi Rafał Szunejko, Head of Affiliate Marketing w aff44.