3. edycja Fintech Brunch już 7 listopada

3. edycja Fintech Brunch już 7 listopada

Już 7 listopada w Warszawie odbędzie się trzecia edycja spotkania Fintech Brunch, organizowanego przez portal Fintek.pl. W programie m.in: cyberbezpieczeństwo, otwarta bankowość oraz najważniejsze wydarzeniach sektora FinTech w bieżącym roku. 

Fintech Brunch to projekt realizowany od 2017 roku przez portal fintek.pl. Podczas merytorycznych spotkań,  praktycy i eksperci rynków finansowych przedstawiają gotowe rozwiązania i case study, które pomagają w zrozumieniu dynamiki sektora technologii finansowych. Fintech Brunch to także doskonałe miejsce do nawiązania interesujących kontaktów biznesowych, wymiany poglądów i osiągnięć. Na trzecie spotkanie z cyklu Fintech Brunch redakcja fintek.pl zaprosiła przedstawicieli takich firm jak Revolut, Nest Bank, Vivus, Twisto, Przelewy24, Kontomatik, CRIF, Nethone, czy Provema. Spotkanie otworzy redaktor naczelny fintek.pl, Łukasz Piechowiak.

„Z roku na rok Fintech Brunch cieszy się coraz większą popularnością i zainteresowaniem branży. Dynamiczny rozwój technologii finansowych daje nam szanse na podejmowanie coraz większej liczby tematów, poszukiwanie rozwiązań oraz nawiązywanie kolejnych znajomości. Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej przygody z tą serią spotkań.”  -komentuje Łukasz Piechowiak, redaktor naczelny fintek.pl 

„Kiedy startowaliśmy z pierwszą edycją Fintech Brunch od razu mieliśmy konkretne założenia i cele. Chcieliśmy stworzyć platformę do wymiany wiedzy i prowadzenia dyskusji w sektorze fintech. Po przyjęciu z jakim w branży spotkała się nasza inicjatywa widzimy, że był to słuszny kierunek.” – komentuje Michał Dabrowski, Co-founder&Managing Director w KLANG! Media. 

Za pomysł, kreowanie eventu oraz organizację odpowiedzialna jest agencja KLANG! Media. 

 

Więcej informacji tutaj