Grupa LOANDO na IV Kongresie Pośrednictwa Finansowego

Grupa LOANDO na IV Kongresie Pośrednictwa Finansowego

2 października odbędzie się najbardziej wyczekiwane wydarzenie w branży pośrednictwa finansowego w Polsce. Jest to Kongres Pośrednictwa Finansowego, organizowany od 2015 roku. Już po raz czwarty eksperci porozmawiają o stanie i perspektywach rozwoju tego sektora. Jednym z panelistów, który zabierze swój głos, będzie Tymon Zastrzeżyński, Co-founder&CEO w Grupie LOANDO.

Tymon Zastrzeżyński bierze udział w Kongresie Pośrednictwa Finansowego

Największe cykliczne wydarzenie jest miejscem otwartej dyskusji na temat ówczesnego stanu, rozwoju i perspektyw sektora pośrednictwa finansowego w Polsce. Wymiana doświadczeń pozwala wpłynąć na standardy biznesowe i etyczne oraz zastanowić się nad wizją sektora w kolejnych latach. Kongres jest też najlepszą okazją, aby nawiązać kontakty biznesowe. Kto powinien wziąć w nim udział?
Wydarzenie gromadzi najlepszych ekspertów z branży. Jest skierowane do kadry zarządzającej firm doradztwa i pośrednictwa finansowego, instytucji pożyczkowych, banków, jak również firm ubezpieczeniowych. W tym roku Kongres ma dla nas szczególne znaczenie! Weźmiemy aktywny udział w spotkaniu. Tymon Zastrzeżyński, Co-founder&CEO w Grupie LOANDO, udzieli swojego komentarza na jeden z poruszanych tematów, jakim jest: „Technologia szansą biznesową pośrednika”.

Tematyka konferencji

Uczestnicy Kongresu Pośrednictwa Finansowego mają okazję wysłuchać ciekawych przemówień oraz dyskusji prowadzonych przez wykwalifikowanych ekspertów i gości specjalnych. Wydarzenie otworzy przemówienie Andrzeja Rotera, Prezesa Zarządu KPF.
Program Kongresu Pośrednictwa Finansowego 2018:

  1. Makroekonomiczne otoczenie sektora pośredników finansowych – perspektywy rozwoju.
  2. Służba pośrednika wobec klientów.
  3. Regulacje oraz ich wpływ na funkcjonowanie sektora pośrednictwa finansowego w Polsce oraz rynek kredytodawców.
  4. Technologia szansą biznesową pośrednika.

Swój głos zabiorą m.in. Krzysztof Pietraszkiewicz, Prezes Związku Banków Polskich (temat: „Doświadczenia współpracy sektora bankowego i pośrednictwa finansowego i perspektywa jej rozwoju”), Mirosława Szakun, Doradca Prawny KPF(temat: „Misselling w sektorze usług finansowych w debacie europejskiej”), Monika Charamsa, CEO Bancovo oraz
Rafał Czernik, CEO FinAi(temat: „Współpraca z pośrednikiem online szansą rozwoju w segmencie Digital”). Z dokładną agendą spotkania można zapoznać się na stronie internetowej www.kpf.pl.

Warunki udziału w Kongresie

Każdy, kto chce wziąć udział w IV edycji Kongresu Pośrednictwa Finansowego, powinien wejść na stronę Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce i dokonać rejestracji. Rejestracja „early birds” mija 5 września. Upoważnia do skorzystania z atrakcyjnej ceny udziału w wydarzeniu, czyli 849 zł/os. netto + 23% VAT. Po 5 września zainteresowani udziałem w Kongresie zapłacą 990 zł/os. netto + 23% VAT. Na uczestników poprzedniej edycji Kongresu czeka 5% rabatu.

Patronat honorowy IV edycji wydarzenia organizowanego przez KPF

Wydarzenie organizowane przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce objęli swym patronatem: Związek Banków Polskich, Związek Banku Leasingu, Izba Domów Maklerskich, Fundacja EFPA Polska, Warszawski Instytut Bankowości oraz Polski Związek Faktorów. Patronat medialny nad Kongresem należy m.in. do: Nienieodpowiedzialni.pl, alebank.pl, pozyczkaportal.pl, Loando.pl oraz Bliżej Biznesu.